ZABIEGI NA CELLULIT

  • Bandaże Arosha to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z cellulitem oraz z niedoskonałościami ciała. Bandaże Arosha są wykonane z delikatnej bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i jego umiejscowienia, kosmetolog dobiera odpowiedni rodzaj bandaży do przeprowadzenia terapii. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy silnego ucisku, zabiegi również sprawdzają się u osób z problemami naczyniowymi na nogach. Dla tych pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem ostrożności przy skórach naczyniowych.
  • Presoterapia to forma drenażu limfatycznego i nowoczesna technologia do wykonywania masażu uciskowego, przy pomocy specjalnych rękawów, do których wprowadzany jest strumień sprężonego powietrza. Pobudza naturalne krążenie krwi i limfy a tym samym leczy przewlekłe obrzęki, drenuje nadmiar wody w organizmie, leczy cellulit, zapobiega powstawaniu żylaków oraz stanowi doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej i zabiegach liposukcji
     
  • Dermomasaż podobnie jak Endermologia to kompleksowy zabieg na skórę polegający na połączeniu podciśnienia z masażem mechanicznym.  Podczas zabiegu fałd skóry jest zasysany przez głowicę i masowany poprzez jej ruchome gałki.  Zabieg  polecany jest dla osób pragnących zlikwidować podskórne komórki tłuszczowe, zlikwidować cellulit i wymodelować sylwetkę. Dodatkowymi atutami dermomasażu jest eliminacja toksyn ze skóry oraz przyspieszenie rozkładu tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej. Zabieg ten usprawnia krążenie wewnątrz tkankowe, powstrzymuje zatrzymywanie się wody w organizmie i przyspiesza regenerację skóry. Skóra staje się jędrna i gładsza. Cellulit  zostaje zniwelowany a ewentualne rozstępy i blizny zmniejszają się. Dermomasaż przyspiesza metabolizm i w widoczny sposób wpływa na modelowanie sylwetki. Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny. Jedyne przeciwwskazania to ciąża, nadwrażliwość skóry, niewydolność krążenia, stany zapalne skóry czy nowotwory. Osobom zdrowym zalecana jest kuracja składająca się z 6-15 zabiegów w serii zwyczajowo po 2 w tygodniu. W celu podniesienia skuteczności zabieg można łączyć z innymi zabiegami wyszczuplającymi na przykład Bandaże Arosha.

Zapraszamy na zabiegi NA CELLULIT do naszego salonu:
Łódź Olechów, ul Opolczyka 15, telefon: 605 502 508

Zapraszamy na zabiegi NA CELLULIT wszystkie Klientki również lokalizacji ościennych: Łódź Widzew, Janów, Rokiciny, Justynów, Bedoń, Andrzejów, Koluszki, Wiśniowa Góra, Brzeziny, Czarnocin, ze względu na łatwy dojazd do naszych salonów.

PARTNERZY