MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa jest to zabieg kosmetyczny polegający na wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych za pomocą nakłuć igłą. Infekcja dociera na głębokość około 4mm w głąb skóry. Substancje aktywne zostają wprowadzone do głębszych warstw skóry co powoduje znaczącą poprawę kondycji skóry, jej rozświetlenie i gruntowne nawilżenie. Są one wprowadzane za pomocą strzykawki, rollera lub pistoletu automatycznego. Mezoterapia igłowa usuwa wszelkie oznaki szarej, zmęczonej skóry jak również cofa procesy starzenia się skóry. Może być przydatna do redukowania widoczności rozstępów skórnych, cellulitu lub blizn na skórze. Poprzez podanie substancji odżywczych do skóry głębokiej, zalecana jest jako metoda na powstrzymywanie wypadania włosów, poprzez regenerację cebulek włosowych. Mezoterapia to mało inwazyjny zabieg i można go stosować u większości pacjentek. Wykluczone są osoby z chorobą nowotworową, cukrzycą i kobiety w ciąży. Zabiegu nie należy wykonywać przy problemach z krzepliwością krwi, skłonnością do powstawania blizn oraz przy mocnych infekcjach skórnych. Dla osób które pierwszy raz zdecydują się na mezoterapię polecamy zabiegi co 2 tygodnie po 4 w serii. Dla potrzymania efektów warto ostrzyknąć skórę co 3 miesiące.

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg który polega na odpowiednio głębokim, intensywnym i bardzo gęstym nakłuwaniu okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać przebudowie. Podczas jednej sesji zabiegowej na twarzy powstają setki tysięcy malutkich nakłuć.

DermaPen i rollery mogą być stosowane praktycznie na każdej okolicy, również na dużych obszarach ciała: na twarzy (łącznie z powiekami), szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach.

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Wskazania do Mezoterapii mikroigłowej:

  • Likwidacja drobnych zmarszczek
  • Poprawa jakości skóry (gęstości i elastyczności)
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Delikatne wyrównanie powierzchni skóry
  • Nadanie blasku i gładkości skórze
  • Przywrócenie odpowiedniego napięcia
  • Poprawa owalu twarzy
  • Nawilżenie
  • Redukcja blizn i rozstępów

Zapraszamy na zabiegi MEZOTERAPII IGŁOWEJ do naszego salonu: Łódź Olechów, ul Opolczyka 15, telefon: 605 502 508.

Zapraszamy na zabiegi MEZOTERAPII IGŁOWEJ wszystkie Klientki również lokalizacji ościennych: Łódź Widzew, Janów, Rokiciny, Justynów, Bedoń, Andrzejów, Koluszki, Wiśniowa Góra, Brzeziny, Czarnocin, ze względu na łatwy dojazd do naszych salonów.

PARTNERZY