HIALURONOPLASTYKA

H Y A M A T R I X - ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ZDROWIA I PIĘKNA

INNOWACYJNE PREPARATY KOSMETYCZNE STWORZONE PRZEZ NAUKOWCÓW.

Hialuronoplastyka HYAMATRIX to dotyk młodości - nowa, zdrowa skóra .

Hialuronoplastyka - perfekcyjny duet dwóch składników, który dał nowe możliwości w nieinwazyjnej biorewitalizacji naszej skóry. Maleńka cząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę naskórka do głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ jest rozkładany . Tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego Hyamatrix. Rolą jego jest połączenie drobniutkich cząsteczek kwasu hialuronowego w cząsteczki o większych rozmiarach i zatrzymanie go na dłużej blokując jego rozkład . Kwas hialuronowy ma ogromne możliwości jeśli chodzi o wiązanie wody w skórze. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże 250 cząsteczek wody. Wszystkie wiemy, że skóra dobrze nawodniona to połowa sukcesu jeśli chodzi o nasz wygląd, wchłanianie składników aktywnych i profilaktykę anti-age.

Dużym plusem zabiegu jest jego nieinwazyjność. Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegu. Prosto z gabinetu możemy wrócić do życia społecznego bez siniaków i zaczerwienionej twarzy. Połączenie techniki zabiegu i relaksu to niewątpliwie coś, o czym każda z nas marzy.

Efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszym zabiegu ale, ponieważ preparaty działają w żywych warstwach naszej skóry efekty pozabiegowe są narastające. Z każdym dniem nasza skóra będzie wyglądać młodziej i piękniej.

Warto podkreślić, że działania medycyny przeciwstarzeniowej z udziałem Hyamatrix nie ograniczą się tylko i wyłącznie do zabiegów w obrębie twarzy. Hialuronoplastykę można wykonać na każdej części naszego ciała.

ZABIEG HIALURONOPLASTYKI JEST PRZEZNACZONY DLA KAŻDEGO,
PONIEWAŻ :
LECZY PODRAŻNIENIA - TRĄDZIK - TELEANGIEKTAZJE - ZMNIEJSZA INTENSYWNOŚĆ PRZEBARWIEŃ - DZIAŁA PRZECIWSTARZENIOWO - SPŁYCA ZMARSZCZKI - REGENERUJE - NAWILŻA - LIFTINGUJE
REDUKUJE CIENIE POD OCZAMI - DZIAŁA PRZECIWZAPALNIE - POPRAWIA OWAL TWARZY - JEST PRZYJEMNY - BEZPIECZNY - NIE ZAWIERA HORMONÓW.

Zapraszamy na zabiegi HIALURONOPLASTYKI (w tym hialuronoplastyka nieinwazyjna, zabiegi kwasem hialuronowym) do naszego salonu:
Łódź Olechów, ul Opolczyka 15, telefon: 605 502 508

Zapraszamy na zabieg HIALURONOPLASTYKI (w tym hialuronoplastyka nieinwazyjna, zabiegi kwasem hialuronowym) wszystkie Klientki również lokalizacji ościennych: Łódź Widzew, Janów, Rokiciny, Justynów, Bedoń, Andrzejów, Koluszki, Wiśniowa Góra, Brzeziny, Czarnocin, ze względu na łatwy dojazd do naszych salonów.

PARTNERZY